به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خراسان رضوی، سید ضیاء ایمانی – مدیر عامل بانک – در این نشست با بررسی وضعیت استان و جمع بندی نظرات تخصصی معاونت های حاضر در جلسه، راهکارهای عملیاتی را در راستای مرتفع شدن موانع و مشکلات ابلاغ کرد.

ایمانی با تشکر از تلاش ها و زحمات همکاران در پیشبرد اهداف و ماموریت های بانک، بر توسعه سهم از بازار و مصرف بهینه منابع و وصول مطالبات تاکید کرد و گفت: حضور گسترده و موثر و شناسایی بازارها و بنگاه های مختلف اقتصادی، جذب مشتریان کلان و ارتقاء سود آوری از برنامه های اصلی و راهبردی بانک است که مسئولیت آن بر عهده تمامی همکاران و رسیدن به آن مستلزم تلاش همه جانبه آن ها می باشد.

ایمانی با تاکید بر اهمیت فروش دارایی های مازاد، تصریح کرد: فروش املاک تملیکی و مازاد یکی از مهم ترین برنامه های در دست اقدام است و در تلاش هستیم تا با فروش دارایی های سمی، بهره وری و سوآوری بانک افزایش یابد.

مدیر عامل بانک در بخش دیگری از سخنان خود عملکرد و ارتقاء بهره وری را مستلزم برخورداری از راهکارهای عملیاتی دانست و ادامه داد: مدیران و کارکنانی می توانند زمینه جذب، حفظ و نگهداشت مشتریان را فراهم کنند که روز به روز بر سطح معلومات شغلی و حرفه ای خود بیفزایند و برآورد صحیحی از مطالبات مشتریان و سپرده گذاران داشته باشند.

وی نظم و انضباط کاری را هسته اصلی فعالیت های اقتصادی و بانکی عنوان کرد و افزود: برخورداری از یک برنامه منسجم برای پیشرفت و تکامل سازمان در جهت نیل به اهداف بانک، یکی از اولویت هایی است که همه همکاران در بخش های مختلف باید اقدامات و فعالیت های خود را بر اساس این برنامه های مدون، تنظیم و اجرایی کنند.

در ادامه، ایوب تابانی - رئیس اداره امور شعب استان خراسان رضوی - به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و وضعیت استان در سه ماهه نخست سال در حوزه های منابع، مصارف و مطالبات پرداخت و موفقیت های کسب شده را مرهون همت و تلاش همکاران متعهد خود دانست و ابراز امیدواری کرد در ادامه نیز شاهد ارتقاء سودآوری و بهره وری و شکوفایی بیشتر استان و رشد و تعالی بانک مهر اقتصاد باشیم.

گفتنی است در این نشست پیرامون موضوعاتی در خصوص ساختمان اداره امور شعب استان، تعیین تکلیف مطالبات شرکت تجلی مهر و شرکت فراسوی شرق و تعیین تکلیف پروژه نان صنعتی بحث و تبادل نظر شد که معاونین حاضر در جلسه، رئیس اداره امور شعب و روسای دوایر ستاد استان خراسان رضوی، نقطه نظرات خود را در این خصوص عنوان کردند.