در ارزیابی سال 1396 شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ( ISQI ) نهاد رسمی ارزیابی کیفیت و استاندارد کالا و خدمات در ایران، شرکت معین موتور نماینده عرضه و خدمات پس از فروش خودروهای پورشه در ایران، در میان تمام شرکت های حوزه تولید و واردات خودرو بالاترین امتیاز را در حوزه رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش و همچنین عملکرد نمایندگی کسب کرد.

 

معین موتور

 

براساس این گزارش، تعمیرگاه مرکزی معین موتور واقع در کیلومتر 11 جاده مخصوص تهران -کرج موفق به کسب امتیاز 88 از 100 یعنی بالاترین امتیاز دریافت شده توسط مراکز خدمات پس از فروش در ایران شد.

امتیاز 88 کسب شده توسط تعمیرگاه مرکزی این شرکت یک رکورد در میان تمام مراکز خدمات پس از فروش در میان واردکنندگان و تولیدکنندگان خودرو در کشور است.

 

معین موتور

 

همچنین در حوزه رضایتمندی مشتریان این شرکت نمره 80 از 100 را کسب کرده که بالاترین امتیاز رضایتمندی از خدمات پس از فروش در میان تمامی واردکنندگان و تولیدکنندگان خودرو است.

مالکان خودروهای پورشه برای استفاده از خدمات پس از فروش متمایز این شرکت می توانند به وب سایت این شرکت به آدرس www.moin-motors.com مراجعه و یا با تلفن ٤٧٩٣٠٠-٠٢١ تماس حاصل کنند.