علیرضا هوشنگ نژاد مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد در آیین افتتاح نمایشگاه خودرو مشهد گفت: 130 شرکت توانمند داخلی و نمایندگی شرکت های خارجی فعال در زمینه های ساخت خودرو، قطعه سازی، توزیع و فروش قطعات، نرم افزارهای مرتبط با صنعت خودرو، ماشین آلات و صنایع وابسته، تولید خودروهای سنگین و موتورسیکلت و شرکت های خدماتی بیمه در این نمایشگاه حضور دارند.

به گفته وی، مشارکت کنندگان محصولات خود را در سالن های بهار، ابوسعید، مولوی، عطار، فردوسی، بی2، هشت ضلعی و فضای باز به نمایش گذاشته اند.

هوشنگ نژاد برگزاری 2 همایش تخصصی در حوزه بورس، نحوه حضور شرکت کنندگان در بورس، پنل تخصصی در حوزه قطعه سازی و لوازم یدکی، برگزاری نمایشگاه خودروهای کلاسیک، آفرود و تست درایو خودرو را از دیگر برنامه های جنبی این نمایشگاه برشمرد.

وی تاکید کرد: نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد یکی از قوی ترین رویدادهای نمایشگاهی این شهر است که هر سال برگزار می شود و مورد استقبال مسئولان و فعالان این صنعت قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد اضافه کرد: در خلال این نمایشگاه شاهد حضور یک هیات تجاری افغانستان نیز خواهیم بود.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته این صنعت که از عصر روز گذشته آغاز شد تا 19 مردادماه جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد دایر خواهد بود.