کی روش: تیم قدرتمندی داریم/ مطمئنم نتایج خوبی می گیریم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ،ابراز اطمینان کرد که تیم ملی در جام جهانی روسیه نتایج خوبی خواهد گرفت.

کارلوس کی روش که به همراه تیم ملی  بزای حضور در جام جهانی 2018 در روسیه به سر می برد، در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد:" ما تیم قدرتمندی داریم،این تیم سرشار از شور و شوق است و مطمئن هستم که می تواند نتایج خوبی به دست آورد."

همچنین کی روش با اشاره به حضور سردار آزمون،میلاد محمدی و سعید عزت اللهی در لیگ برتر روسیه ،حضور این بازیکنان در کشور میزبان جام جهانی 2018 را برای تیم ملی کشورمان بسیار مفید دانست.

کی روش گفت: "بله، سه بازیکن در تیم ما حضور دارند که در مسابقات قهرمانی روسیه بازی می کنند، آنها به ما بسیار کمک می کنند. این بچه ها درباره هواداران، آداب و رسوم و شرایط فدراسیون روسیه به ما اطلاعاتی دادند، که به ما کمک کرد، به ویژه برای انتخاب اردوی مناسب جهت کار در طول مسابقات جام جهانی.

به گفته کی روش، ایرانیانی که در روسیه بازی می کنند، "تجربه زیادی کسب کرده اند و با شایستگی به فهرست نهایی جام جهانی راه یافته اند."

تیم ایران روز 8 ژوئن در مسکو در دیداری تدارکاتی با تیم لیتوانی بازی می کند.

کی روش درباره این بازی نیز گفت: "ما تصمیم گرفتیم که این مسابقه را به چند دلیل برگزار کنیم: اول، ما قبل از همه تیم ها به مسکو رسیدیم، و این به ما کمک می کند تا به سرعت با شرایط روسیه هماهنگ شویم. ثانیا، مسئله تجهیزات و دیگر تدارکات مطرح است. ما از فدراسیون فوتبال لیتوانی بسیار  تشکر می کنیم که موافقت کرد بازی را در روسیه برگزار کند. این بازی همچنین در انتخاب ترکیب تیم برای مسابقات جام جهانی تعیین کننده خواهد بود. "

گفتنی است تیم ملی فوتبال کشورمان در اولین بازی روز 25 خرداد به مصاف مراکش خواهد رفت.