عضو جدید هیئت مدیره استقلال و ماجرای مدیر عامل جدید گفته می شود امیر حسین فتحى قرار است عضو پنجم هیئت مدیره استقلال شود، در همین راستا با یکى از اعضاى هیئت مدیره فعلى مصاحبه اى را انجام دادیم تا صحت و سقم انتصاب این فرد را جویا شویم.

یک عضو هیئت مدیره استقلال گفت: اطلاع دقیقى از این موضوع ندارم و براى انتخاب عضو پنجم نیاز به برگزارى جلسه هیئت مدیره باشگاه نیست چرا که وزارت ورزش وظیفه دارد این فرد را معرفی کند و باشگاه در این موضوع دخیل نیست.

او در مورد اینکه مطرح شده ملکى (عضو هیئت مدیره) قرار است مدیر عامل باشگاه و جایگزین سید رضا افتخاری شود گفت: این موضوع هنوز به قطعیت نرسیده و در حد همان شایعه است اما در هیئت مدیره باشگاه هنوز در اینباره صحبتی نشده است.

این عضو هیئت مدیره درباره حذف استقلال از رقابت هاى آسیایى گفت: ان شاالله پس از ماه مبارک رمضان در نشستى با نوبخت درباره بدهى هاى باشگاه با وى صحبت خواهیم کرد تا به وضعیت بدهى ها رسیدگى شود.

او همچنین در مورد وضعیت تیام بیان کرد: این بازیکن اعلام کرده که مدیر برنامه ندارد و براى مذاکره به تنهایى به ایران مى آید و نیت او هم این است که در استقلال بماند.