الحاجی گرو مهاجم نیجریه‌ای که با سامان قدوس در لیگ سوئد همبازی بوده است امشب «دوشنبه» در تهران حاضر می‌شود تا مذاکرات نهایى با مدیران باشگاه استقلال را انجام دهد.

گفتنی است قرارداد الحاجی گرو با استقلال ۲ یا ۳ ساله است.

الحاجى گرو پس از حضور در تهران براى انجام تست هاى پزشکى نیز در ایفمارک حاضر مى شود.

با توجه به جدایى مامه تیام، مدیران باشگاه استقلال با جذب مرتضی تبریزى و به خدمت گرفتن الحاجى تلاش می کنند تا خط حمله آبی پوشان پایتخت را تقویت کنند.

زمان حضور طارق در تهران مشخص شد

همام طارق بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال که در حال حاضر در عراق حضور دارد، تا پایان هفته جارى در تهران حاضر می‌شود. طارق پس از انجام تست هاى پزشکى کار خود را در استقلال آغاز کند.

این بازیکن در هفته سوم رقابت هاى لیگ برتر نمى تواند استقلال را مقابل تراکتورسازى همراهى کند.


بیشتر بخوانید: رونمایى از جانشین تیام در استقلال


بازگشت دوباره مربى بدنساز آلمانى به استقلال

فلیپ در اردوى خارج از کشور استقلال حضور داشت. این مربى پس از پایان کارش راهى آلمان شد تا در صورت نیاز دوباره به استقلال باز گردد.

شنیده می‌شود مدیران استقلال قرارداد فیلیپ را به زودی برای او ارسال مى کنند تا وى هر چه زودتر به تمرینات اضافه شود.

راننده وینفرد شفر تغییر کرد

وینفرد شفر با یک خودروى چینى در محل تمرین استقلال حاضر می‌شد و با هماهنگى مدیران باشگاه راننده جدید در اختیار سرمربى تیم فوتبال استقلال قرار گرفت که خودروى او چینى نیست.

زمان تمرین امروز استقلال

طبق صلاحدید شفر، بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز عصر ساعت ١٨:٣٠ در یک نوبت تمرینات خود را در زمین صنایع دفاع برگزار مى کنند.

اتمام پروانه کار ٣ بازیکن خارجى در استقلال

بویان، جپاروف و تیام سه بازیکنى هستند که زمان پروانه کار آن‌ها به اتمام رسیده است.

براى حضور تیام و بویان در استقلال پروانه کار آن‌ها تمدید نشده و مدیران استقلال نام این ٣ بازیکن را هم از لیست آسیایى خارج کردند تا قطعا حضور آن‌ها در جمع آبى پوشان منتفى باشد.