گوناگون

افزایش درخواست‌ها، خرید بلیت اربعین را مختل کرد

با نزدیک شدن به اربعین حسینی و آغاز مسافرت زائران به کربلای معلی، تلاش‌ها برای خرید بلیت از ایران به عراق نیز آغاز شده است. با وجود این، در حال حاضر وب‌سایت ایران‌ایر و برخی شرکت‌های هواپیمایی دیگر، دچار اختلال شده‌اند و امکان فروش بلیت از طریق آنها وجود ندارد.

این در حالی است که شهریار افندی‌زاده -معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی-  تاکید کرده بود که فروش بلیت‌های اربعین فقط از طریق سایت‌های خود ایرلاین‌ها انجام شود و آژانس‌های هواپیمایی فروش بلیت نخواهند داشت.

در این راستا حسام قربانعلی – سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی- در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مشکلات خرید آنلاین بلیت‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی به مقصد عتبات عالیات گفت: به دلیل درخواست‌های زیاد کاربران در سایت ایران‌ایر، برخی مشکلات فنی ایجاد شده که در حال رفع این مشکل هستیم و به‌زودی زائران می‌توانند به خرید بلیت اقدام کنند.

او درباره تعداد زائران اربعین از این هواپیمایی بیان کرد: ۱۵ هزار صندلی از مبدا تهران به کربلا و ۱۵ هزار صندلی برای بازگشت از این مسیر در هواپیمایی جمهوری اسلامی در نظر گرفته شده که بالغ بر ۱۰۰ پرواز را شامل می‌شود؛ همچنین پروازهای ایران‌ایر به مقصد کربلای معلی تنها از فرودگاه امام خمینی (ره) در تهران انجام خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا