گوناگون

اینترنت و اینستا از دسترس خارج شد

ظهر روز گذشته ایسنا به نقل از وزیر ارتباطات نقل کرد، ممکن است به خاطر مسائلی که در چند روز اخیر رخ داده محدودیت های از سوی دستگاه های امنیتی تصمیم گیری و اعمال شود.

ساعتی از صحبت‌های وزیر ارتباطات نگذشته بود که به گفته کاربران، اینستاگرام و واتس‌اپ از دسترس خارج شد و اینترنت همراه در همه‌ جای کشور به شدت دچار اختلال شد.

این اتفاق سوژه امروز روزنامه‌ها نیز هست و هفت صبح و آرمان امروز این سوال را مطرح کردند که آیا سرنوشت اینستاگرام به سرنوشت فیسبوک و تلگرام دچار خواهد شد یا خیر؟

درحالی که روزنامه سازندگی تیتر در انتظار گزارش پزشکی قانونی را بروی صفحه اول خود برده است، ساعت ۹ دیشب پزشکی قانونی گزارش اولیه خود را منتشر کرد که در آن به جراحی مغز مهسا امینی در هشت سالگی اشاره شده است و وجود هرگونه آثار ضرب و شتم یا کبودی و پارگی احشام داخلی وی را رد کرده است که این موضوع با واکنش و تکذیب خانواده مهسا امینی نیز روبرو شد.

امروز در اکثر روزنامه ها سخنان آقای رئیسی در سازمان ملل با عکس کار شده، روزنامه ها از یک عکس مشترک استفاده کرده اند.  دیروز آقای رئیسی در سخنرانی در حرکت غافلگیرانه عکس حاج قاسم سلیمانی را بالا برد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا