بانک و بیمه

حمله نهنگ بیت کوین به بازار ارزهای دیجیتال

در پی سقوط قیمت بیت کوین طی روزهای اخیر، نشریه IntoTheBlock با انتشار گزارشی از فعالیت گسترده نهنگ های بازار برای افزایش موجودی بیت کوین های کیف پول خود خبر داده و همچننی اعلام کرد تعداد بیت کوین های ذخیره شده در کیف پول نهنگ ها امسال بیش از هر سال دیگری افزایش یافته و به هیچ وجه به منظور فروش وارد بازار نشده اند.

با سقوط قیمت بیت کوین به محدوده ۵۷ هزار دلار در تاریخ ۱۸ نوامبر، نهنگ ها نیز برای خرید های تازه وارد بازار شده و تنها طی انجام چهار معامله، مقدار ۳۰۳۸ بیت کوین وارد یک کیف پول متعلق به آنها شد که گفته می شود این مقدار بیت کوین، حدود ۱۸۰ میلیارد دلار ارزش داشته است.

در همین راستا، «کالین وو» روزنامه نگار چینی فعال در زمینه بازار رمز ارزها نیز با انتشار پیامی توئیتری، این مضوع را تایید کرد.

از لحاظ تاریخی، تراکنش های نهنگ ها بر قیمت بیت کوین تأثیر گذاشته است. انباشت اخیر توسط نهنگ های BTC باعث شده است که تعداد سرمایه گذاران بیت کوین افزایش یابد.

معامله کنندگانی که بیت کوین را برای بیش از یک سال نگهداری می کنند، این ارز را با قیمت متوسط ۱۷۷۵۰ دلار خریداری کرده اند. این آمار نشان می دهد که هولدرها سود بسیار مناسبی در قیاس با اسپات کنندگان خواهند داشت.

با ورود سنگین نهنگ ها به ویژه مشتریان سازمانی به بازار ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین، احتمال می رود قیمت این ارز طی روزهای پیش رو، مجددا وارد فاز گاوی شده و سود بسیار چشمگیری را عاید سرمایه گذاران خود کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا