بانک و بیمه

رشد نجومی با این سیگنال مهم/ برگ برنده ریپل

فهرست این مقاله (با کلیک روی هر عنوان به محتوای مورد نظر هدایت می‎‌شوید) مخفی کردن

روز ۱۰ نوامبرریپل به سقف کانال خنثی خود یعنی محدوده قیمتی ۱/۳ دلار رسید اما در شکستن این مقاومت موفق نبود و با ریزش بازار، نزولی شد.

یک تحلیلگر که با نام مستعار آلت‌کوین شرپا شناخته می‌شود، در توئیتر نوشت: چارت قیمتی ریپل سیگنال‌های بدی ندارد.

  به اعتقاد او، اگرچه چارت ریپل نوسان زیادی ندارد اما خریداران در این ارز در حال انباشت‌اند و بهتر است ریپل را زیر نظر داشت.

  این تحلیلگر پیش‌بینی می‌کند اگر موج صعودی بازار شروع شود و آلت‌کوین‌ها از بیت‌کوین تایید بگیرند، ریپل می‌تواند خریداران زیادی داشته باشد؛ چرا که سرمایه‌گذاران خرید خرید ارزهای ارزان را دوست دارند.

  این تحلیلگر قبلا پیش‌بینی کرده بود که قیمت بایننس‌کوین در این ماه افزایش پیدا می‌کند و حالا عقیده دارد به زودی ارزش آلت‌کوین‌ها در مقابل دلار و بیت‌کوین افزایش پیدا می‌کند.

  ک تحلیلگر برجسته دیگر با نام مستعار کردیبل کریپتو هم پیش‌بینی کرده ریپل در آینده نزدیک با یک شکست قیمتی عظیم همراه خواهد شد.

  برگ برنده ریپل

  هزینه تراکنش شبکه ریپل بسیار پایین است و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از نهنگ‌ها برای انتقال دارایی خود از ریپل استفاده کنند.

  بر اساس داده‌های زنجیره اخیرا یک نهنگ بزرگ ۱۲ میلیارد دلار ریپل را جابه‌جا کرده که در مجموع هزینه این تراکنش ۰/۰۰۰۰۱۲ ریپل یا ۰/۰۰۰۰۱۵۷ دلار شده است.

  مشخص نیست که چه کسی این تراکنش را انجام داده است اما این تراکنش بزرگ مزیت اساسی شبکه ریپل نسبت به سایر ارزهای دیجیتال را آشکار می‌کند.

  کارمزد شبکه ریپل به حدی مقرون به صرفه است که امارات متحده عربی قصد دارد با استفاده از شبکه ریپل درگاه جدیدی برای تراکنش‌های برون مرزی خود ایجاد کند.

  نقش نهنگ‌های بزرگ در بازار

  نهنگ‌های بزرگ بازار حجم بزرگی از عرضه در حال گردش ریپل را در اختیار دارند.

  مشاهده بیشتر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا