بورس

صف خرید و فروش سهام در ۱۶ خرداد

امروز دوشنبه (۱۶ خرداد) شاخص کل بورس در ابتدای معاملات با اُفت ۵۱۵ واحدی در ارتفاع یک میلیون و  ۵۴۱ هزار و ۴۶۵ واحد قرار گرفت.

در ساعت ۹:۴۰ دقیقه شاخص کل بورس با اُفت ۶ هزار و ۸۱۷  واحد در ارتفاع یک میلیون و ۵۳۵ هزار و ۱۶۳ واحد قرار گرفت.

شاخص کل هم وزن هم با افت ۲ هزار و ۵۴۴ واحد در ارتفاع ۴۲۷ هزار و ۱۱۲ واحد قرار گرفت. سه نماد شپنا، فملی و شبندر بیشترین تاثیر را بر شاخص بورس در این دقایق داشته اند.

نماد اسیاتک، شستا و خودرو پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق بازار هستند. شاخص کل فرابورس هم با اُفت ۱۰۱ واحد در ارتفاع ۲۱ هزار و ۱۱۷ واحد قرار گرفت. سه نماد زاگرس، فغدیر و ددانا بیشترین تاثیر را بر شاخص فرابورس داشته اند.

ددانا پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق فرابورس است. در این دقایق ۲۳ نماد در صف خرید و ۸۶ نماد در صف فروش هستند.

در ساعت ۱۰:۱۰ دقیقه شاخص کل بورس با اُفت ۱۴ هزار و ۵۰ واحد در ارتفاع یک میلیون و ۵۲۷ هزار و ۹۳۰ واحدی قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۵ هزار و ۲۱۲ واحد در ارتفاع ۴۲۴ هزار و ۴۴۴ واحد قرار گرفت.

سه نماد بفجر، شپنا و نوری بیشترین تاثیر را بر شاخص بورس داشته اند. آسیاتک، شستا و خودرو پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق بورس است.

شاخص کل فرابورس هم با اُفت ۱۵۵ واحد در ارتفاع ۲۱ هزار و ۵۸ واحد قرار گرفت. سه نماد زاگرس، فغدیر و ددانا بیشترین تاثیر را بر شاخص فرابورس داشته اند. ددانا پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق فرابورس است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا