گوناگون

عصر امروز ورود سامانه بارشی به کشور

به گزارش اقتصاد آزاد به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ امروز در گیلان و شرق اردبیل بارش باران پیش بینی می. شود. از ساعات بعد از ظهر با ورود سامانه بارشی در استان‌های مرزی واقع در شمال غرب و غرب کشور رگبار پراکنده پیش بینی می‌شود و در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت تهران کرج اراک و اصفهان افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا انتظار می‌رود.

چهارشنبه بارش در گیلان و غرب مازندران به صورت پراکنده ادامه خواهد داشت و فعالیت سامانه بارشی در غرب و شمال غرب تقویت می‌شود.

در این روز تراکم آلاینده‌های جوی در استان‌های تهران البرز ادامه خواهد داشت پنجشنبه از شدت بارش در غرب و شمال غرب کاسته شده و به تدریج گستره بارش علاوه بر سواحل دریای خزر شمال شرق را نیز دربرمی گیرد.

جمعه بارش در سواحل دریای خزر اردبیل نوار شرقی آذربایجان شرقی خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی ادامه خواهد داشت. شنبه بارش در سواحل دریای خزر تقویت شده و به صورت پراکنده در مناطقی از شمال غرب ادامه خواهد داشت.

روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه در شمال غرب غرب و سواحل دریای خزر و از بعد از ظهر پنجشنبه و روز جمعه در نوار شرقی کشور دما کاهش می‌یابد. طی سه روز آینده دریای خزر مواج است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا