گوناگون

مقررات سفر به قطر در ایام جام جهانی اعلام شد

به گزارش اقتصاد آزاد به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ از ایران به کشور قطر دوپرواز از شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در نظر گرفته شده است.

در حال حاضر قیمت این پرواز‌ها از ایران بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده است و ایران ایر حدود ۹۴ پرواز ایران ایر و ۱۹۸ پرواز قطر ایرویز انجام می‌دهد.

هم اکنون جدیدترین مقررات پرواز به این کشور در ایام جام جهانی اعلام شده است.

گفتنی است مسافران با ملیت یا اقامت کشور قطر، ویزا‌های الکترونیکی صادره معتبر و دارندگان کارت Hayya Entry Permit می‌توانند در زمان برگزاری جام جهانی فوتبال در بازه زمانی ۰۱Nov۲۲ تا ۲۳DEC۲۲ به کشور قطر سفر کنند.

اطلاعات مسافران دارای Hayya Entry Permit باید در تطابق کامل با مدارک سفر بوده و در صورت مغایرت باید اقدام به اصلاح آن از طریق سامانه مربوطه نمایند.
کارت Hayya Entry Permit به هنگام پرواز، اعتبارسنجی خواهد شد و در صورت عدم دریافت تاییدیه و یا مغایرت اطلاعات مسافر با تاییدیه دریافتی، از انجام مسافرت جلوگیری و بلیت براساس هزینه‌های مربوطه تعویض و یا استرداد خواهد شد. در بازه زمانی برگزاری جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، انجام تست PCR و تکمیل سامانه Ehteraz الزامی نیست.

ویزا‌های توریستی Official، تجاری، ترانزیت و تسهیلات صدور ویزا در بدو ورود، در زمان برگزاری جام جهانی فوتبال به حالت تعلیق درآمده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا