بانک و بیمه

پیش بینی قیمت سکه امروز 28 شهریور

سکه امامی توان شکست محدوده مقاومتی ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان را نشان نداده است. روز یک شنبه نیز فروشندگان دست بالا را در بازار داشتند و قدرت نمایی این گروه موجب شد که سکه تا محدوده ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عقب نشینی کند. به باور برخی فعالان، به دلیل ریزش اونس طلا در بازارهای جهانی، عدم قدرت نمایی دلار برای شکست مرز ۳۲ هزار تومان و انتظار سکه بازان جهت سخنرانی رییس جمهور در نیویورک، فلز گران بهای داخلی در روز یک شنبه، توان افزایشی خاصی نداشت.

ابراهیم رئیسی امروز دوشنبه، به منظور شرکت و سخنرانی در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر می‌کند. در این سفر رییس تیم مذاکره‌کنندگان تیم هسته ای ایران یعنی علی باقری نیز رییس جمهور را همراهی خواهد کرد. این موضوع موجب شده است که احتمال انجام مذاکرات برجامی نیز در آمریکا بالا برود و برخی از سکه بازان سعی کنند که با احتیاط بیشتری اقدام به خرید و فروش فلزگران بهای داخلی کنند.

به باور تحلیل گران فنی تا زمانی که سکه زیر محدوده ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قرار دارد، افزایش قیمت خاصی در بازار رخ نخواهد داد. برای اینکه فلز گران بهای داخلی دچار افت معنادار قیمت شود، نیاز دارد که محدوده ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از دست برود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا